KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI ĮRENGIANT AR REMONTUOJANT TERASAS/BALKONUS

Iš mūsų daugiametės praktikos galėtume išskirti pagrindines klaidas, kurias daro meistrai įrengdami ar remontuodami terasas ir balkonus.

Read more ...

Nelaimė tyko visai čia pat: kaip atpažinti balkoną, kuris gali bet kada įgriūti

Turbūt ne kartą teko skaityti apie atvejus, kuomet nukritus balkonui, kilo rimtas pavojus žmonėms. Vilniuje dirbantys inžinieriai, remonto darbus atliekantys specialistai ir būsto administratoriai perspėja, kad sostinėje tokie atvejai gali kartotis. Anot jų, avarijos grėsmė didžiausia senamiestyje ir Naujamiestyje. Kodėl?

Read more ...

Balkonai ir vanduo

Kadangi balkonų nuolydis minimalus, ant jų pernelyg ilgai užsilaiko aplinkos vanduo- lietus ar tirpstantis sniegas. Šis vanduo giliai įsigeria į betoną ir ardo jį. Vandenyje ištirpusios rūgštinės kilmės medžiagos keičia betono šarminę terpę, skatina jo eroziją, korozija veikia ir armatūrą.

Read more ...
Balkonų renovacija

Financinė parama - rimta paskata tvarkyti balkonus

Vilniaus miesto savivaldybė balkonų tvarkybai palankiausio sezono pradžiąpažymėjo patvirtindama didesnius financinius tarifus daugiabučių gyvenamųjų namų, esančių senamiestyje ir jo apsaugos zonose, balkonų, karnizų, parapetų ir architektųrinių detalių galimai avarinei būklei likviduoti.

 

Read more ...

Balkonų/lodžijų tipai, grėsmės bei renovacijos/rekonstrukcijos sprendiniai

Lietuvoje statytų daugiabučių namų balkonai dažniausiai būna 2 tipų:

1. Armuota-gelžbetoninės plokštė, atliekanti gembės funkciją;

2. Ant metalinių, sienoje ar perdangoje inkaruotų gembinių sijų išlieta betono plokštė.

Pirmo tipo balkonų/lodžijų laikančiosios konstrukcijos pagrindas yra armatūrinis tinklas (armatūros konstrukcija), kuris atlaiko lenkiamąjį momentą plokštės įtvirtinimo zonoje.

Read more ...

Kodėl „Teka“ terasos

Šiuo metu daugelis individualių namų savininkų patiria nemažus nuostolius dėl „tekančių“ terasų. Tekantis lietaus vanduo gadina apatinių patalpų apdailą, bei mažina laikančiųjų konstrukcijų mechaninį atsparumą ir pastovumą. Dažniausiai įrengiamos terasos susideda iš šių pagrindinių dalių: g/b plokštė, nuolydinis betono sluoksnis, garo izoliacija...

Read more ...

Lietuvoje pradėjo kristi avarinės būklės balkonai

Vilniaus centre ketvirtadienio vakarą atitrūkęs nuo gyvenamojo namo nukrito trečio aukšto balkonas...

Išėjus į Klaipėdos gatves ar statant automobilį reikėtų dažniau pakelti akis į dangų, kad paskui netektų "pabendrauti" su krentančia čerpe, plyta ar balkonu...

Nuo greta kino teatro „Romuva“ stovinčio seno pastato trečiadienį apie pietus atskilęs balkonas vos nesutraiškė netoliese stovėjusio automobilio...

Read more ...

Epdm firestone membrana – patikima hidroizoliacija

Tai vienasluoksnė sintetinio kaučiuko membrana, pagaminta iš etilenpropilendieno terpolimero, sumaišyto su suodžiais, alyvomis, kietikliais ir technologiniais priedais. Membrana kalandruota stambiais lakštais ir vulkanizuota. Taip pat gali būti tiekiamas poliesterio drobe armuotas ir atsparus ugniai EPDM.

 

Read more ...

Mokslinis darbas betono korozija

Betono sulfatinė ir šarminė korozija, atsparumas šalčiui ir karbonizacijai. Tyrimai ir prevencinės priemonės.

Read more ...

Statybinės konstrukcijos

Konferencijos įvykusios Vilniuje 2009m. vasario 6d., straipsnių rinkinys.

Read more ...

We install and repair balconies and terraces on modern building technology. It is developed according to the recommendations of certified experts, designers and manufacturers of materials.

Contact us

Top