Prieš Balkono Renovaciją
Po Balkono Renovacijos
Plokščių/sutapdintų stogų įrengimas, renovacija, remontas (mida, epdm, pvc...)
Pamatų, parkingų hidroizoliaciniai darbai
Parduotuvė
   
 
Pirkite išsimokėtinai!
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

Plokščių/sutapdintų stogų įrengimas, renovacija, remontas
(mida, epdm, pvc...)

 

Atliekame plokščių stogų įrengimą su įvairiomis termoizoliacijos sistemomis (polistirolas + kieta akmens vata , puskietė akmens vata + kieta akmens vata, polistirolas + laminuotas polistirolas ir kt.). Dirbame su įvairiomis stogų dangomis: polimerbituminės (mida, garantgum ir kt.), epdm, pvc ir kt. Taip pat atliekame plokščių stogų renovaciją ir smulkų remontą.

RENOVACIJOS RŪŠYS:

Senos bituminės stogo dangos renovacija, įrengiant papildomą polimerizuotą bituminės dangos sluoksnį (Ištaisomi senos dangos defektai. Pakeičiamos įlajos (jei yra vidinė lietaus nuvedimo sistema) ir pakoreguojami stogo nuolydžiai. Prilydoma (SBS arba IPP modifikuoto bitumo poliesterio pagrindu) ritininė stogo danga. Įrengiami ventiliaciniai kaminėliai. Sandarinami įvairių konstrukcijų sujungimai su stogo plokštuma. Atliekami numatyti skardinimo darbai).  
     
Senos bituminės stogo dangos renovacija, įrengiant termoizoliaciją ir 2 sluoksnius polimerizuotos bituminės dangos (Ištaisomi senos dangos defektai. Pakeičiamos įlajos (jei yra vidinė lietaus nuvedimo sistema) ir pakoreguojami stogo nuolydžiai. Klojama ir mechaniškai tvirtinama šiltinamoji medžiaga. Įrengiamas apatinis ir viršutinis hidroizoliacijos (SBS arba IPP modifikuoto bitumo poliesterio pagrindu) sluoksnis. Įrengiami ventiliaciniai kaminėliai. Sandarinami įvairių konstrukcijų sujungimai su stogo plokštuma . Atliekami numatytus skardinimo darbai).    

Vadovaudamiesi galiojančiais statybos reglamentais, darbus atliekame tik su kokybiškomis ir sertifikuotomis statybinėmis medžiagomis bei naudojame modernias statybines technologijas. Profesionalių darbuotojų darbo kokybė užtikrina puikius renovacijos rezultatus už konkurencingą kainą!